VÁŠ DOKONALÝ ZÁŽITEK BEZ STAROSTÍ


VAŠE AKCE NA JIHU MORAVY

Zařídíme místo, vymyslíme doprovodný program, dohodneme ubytování, pomůžeme s propagací,  zajistíme hladký průběh Vašeho eventu v Mikulově a okolí. Specializujeme se na jógové pobyty, semináře, kurzy, workshopy, přednášky

Zašlete nám Vaše požadavky a představy a těšte se na nezapomenutelný pobyt  v Mikulově. 

A NAVÍC NABÍZÍME:

ZVUKOVÁ HARMONIZACE  

 Rozměr vibrací a hladin zvuku zpívajících mís se nedá popsat slovy - musí se zažít. Má úžasné meditativní účinky. Tóny křišťálových mís přímo ovlivňují jednotlivé buňky a tak je energeticky vyrovnávají, harmonizují. Zvuky a vibrace tibetských mís působí na energetická centra lidského těla (čakry). Doplněno o mnoharozměrný zvuk gongu, tajemné kouzlo skleněné pyramidy a dalších terapeutických nástrojů se jemně ponoříte do hlubokého zvukového zážitku. Jeho součástí je i uvolňující masáž hlavy propojená s aromaterapií. Jedná se o dokonalou souhru podnětů, která Vám otevře cestu do vlastního nitra.  

               

FACE - LIFTINGOVÝ RITUÁL PURE FIJI 

Dokonalá liftingová masáž obličeje s kosmetickou řadou PURE FIJI. Rodinná firma ze Suvy spolupracuje s farmáři z místních vesnic a malých pustých ostrůvků. Možnost poskytnout práci místním obyvatelům a změnit jejich život k lepšímu je jednou z filozofií zakladatelky firmy. Produkty  PURE FIJI obsahují vysoce kvalitní kokosový olej a výtažky z ořechů & ovoce z Fiji. Dopřejte svému obličeji vitamínovou bombu, zářivý vzhled, detoxikaci a posílení svalů. Po hodinovém ošetření je pokožka hedvábně hebká, rozjasněná, mysl uvolněná a odpočinutá. Rituál zahrnuje kromě precizní PURE FIJI signature liftingové masáže, která podporuje přirozenou tvorbu kolagenu,  také hydratační masku a další nadmíru příjemné úkony. 


JÓGA

Máte rádi své soukromí a osobní prostor. Respektujete své tělo, přirozený rytmus, své limity. Nabízíme Vám individuální lekce jógy  s ohledem na Vaše potřeby, na Vaše momentální dispozice. Nečekejte žádná silová cvičení zaměřená na výkon a pokoření limitů. Nepotřebujete se s nikým srovnávat - Vy jste jedinečný a neopakovatelný zázrak. Vaše tělo je vůz, který Vás může dovézt hodně daleko.


ASTROLOGICKÝ ROZBOR  

Rozbor Vaší osobnosti, který odkrývá Vaše autentické vnitřní energie, schopnosti a dispozice. Můžete zjistit, zda opravdu žijete svůj život a podíváte se na hlubší příčiny a souvislosti svých problémů. Nečekejte žádné zevrubné horoskopy a neosobní popisy. Astrologický rozbor Vaší osobnosti jde mnohem hlouběji. Odhalí Vaše skryté předpoklady, seznámí Vás s Vaším potenciálem. A ano, může to být zjistění složité.......jakkoliv je Váš předpoklad a dispozice ne zrovna pozitivní, stále z ní můžete čerpat a naleznout, jste-li otevření, svou cestu. 


CATERING

Je libo raut  s důrazem na produkty regionálních dodavatelů ? Zajistíme Vám občerstvení, které bude nebem v ústech.....Jste připraveni na cestu VESMÍREM chutí, pilotovanou ženskou, která pracuje víc než 30 let v oboru  a tato práce je pro ni životním koníčkem ? Andrea umí sladké i slané variace ! V rámci jógových pobytů pro Vás zdravě a především z regionálních produktů vaří i charismatický kuchař, filozof, zahradník, muzikant a v neposlední řadě učitel Tim.